Tesİs EndÜstrİyel Otomasyon

TESİS OTOMASYON ELEKTRİK VE PROJE SAN. TİC. VE TAAH. LTD. ŞTİ. 2010 yılında BURSA'da toptan elektrik-elektronik ürünleri tedariki yapmak ve proje bazlı taahhüt işleri yapmak amacıyla kurulmuştur.


  • 2012 yılında Türkiye'nin en dinamik sanayi merkezlerinden olan BURSA'da, gelişmekte olan sanayi bölgelerinden olan ÇALI SANAYİ BÖLGESİ'nde 1000 M2 alan üzerinde depolama yapabileceği binasında hizmet vermeye başlamıştır. Tedarik organizasyonunu kurumsallaştırma çabasıyla faaliyetine devam etmektedir. GRUP ŞİRKETLERİNDEN alınan güçle ithalat - ihracat operasyonları ile hizmet sahasını genişletmiş, 2013 yılından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için sanayi bölgesindeki binasında uzman kadrosuyla RUSYA, BALKANLAR, ASYA, AFRİKA VE ORTADOĞU' da faaliyetlerine devam etmektedir.

Ağırlıklı olarak şalt, PLC-otomasyon, data kabloları ,network cat5,6,7 grubu kablolar, abb drive.soft starter ve mcb, mccb, rcb, rcbo ürünler ile ve bu alanların yanında aydınlatma alanında çeşitli bir çok ürünün ihracatını yapmaktadır. Bu alanlarda her geçen gün artan marka ve ürün çeşitliliğiyle birlikte, 23 yıllık sektör tecrübesiyle YURTDIŞINDA bir çok ülkeye hizmet vermektedir.

Elektrik panosu imalatında dünyanın önde gelen firmalarından olan LEGRAND' ın xl3 serisi pano grubu Premium partnerliğini yapan grup şirketimizden aldığımız güçle hizmetimizi çeşitlendirerek devam ediyoruz. Akıllı bina yazılımı, plc-otomasyon, scada sistem ile ilgili her konuda uygulama firmamız Tasarruf Dünyası Elektrik Otomasyon ile ürün teminimiz sorunsuz devam etmektedir.